3 нових способи використання акваріуму у маленькій квартирі.

Не обов’язково в маленьку квартиру ставити нано-акваріум, можна встановити великий^ і він зовсім не забере вільного простору!

Це може бути кутовий акваріум, акваріум-тумба, акваріум-колба, самостійна конструкція, яка є не тільки об'єктом інтер'єру.

 

1. Акваріум  для зонування приміщення.

Все частіше і частіше, дизайнери застосовують акваріум для красивого зонування приміщень. Адже акваріум дійсно розділяє простір.
 

Коли в вашій кімнаті поєднуються кілька функцій, наприклад, вітальня і спальня або робочий кабінет і кухня, акваріум прекрасно розділяє це приміщення на зони.

 

А коли в інтер'єрі, просто немає місця для акваріума. Як бути?

 

2. Акваріум-картина.

Є простий вихід, це акваріум-картина. Замість малюнка, плавають риби і повільно колихаються водорослі. Такі акваріуми бувають невеликі - від п'ятдесяти до вісімдесяти літрів. Тут головне - це надійне кріплення до стіни.

 

3. Акваріум – основні меблі.

А ще зараз в моді мінімалістичні інтер’єри. Деякі наші клієнти, особливо молоді пари, всі меблі роблять вмонтовані в стіни так, що вони складаються і їх не видно взагалі у зібраному вигляді. А гарний яскравий акваріум є центром квартири. Саме на нього робиться акцент, що додає помешканню оригінальності і створює затишну атмосферу.

 

Особливо такий акваріум варто використати, коли у квартирі є темний кут, який погано освітлюється. Тоді штучне освітлення вашого підводного світу буде чудово видно і додасть шарму всьому приміщенню.

 

Та де б не стояв ваш акваріум, це завжди вірне рішення, окраса і куточок радості та відпочинку як у великій, так і самій маленькій квартирі або кімнаті!

 

 

Замовити дзвінок

×