Яке обладнання потрібне для акваріума?

Яке обладнання потрібне для акваріума? Перелік необхідного обладнання ми розберемо у нашій статті.

«Ми би вже давно завели собі акваріум, та дуже складно вибрати обладнання  та аксесуари для акваріума, тому що толком пояснити ніхто не може, а чим більше в інтернеті читаємо по тій темі, тим більше заплутуємося»,- кажуть клієнти, які вперше прийшли до нас.

Запорукою успіху гарного і здорового акваріума є правильний підбір обладнання.

Насправді все дуже просто :

  • Ми допоможемо Вам з вибором обладнання: яке найкраще підійде для Вашого акваріуму.
  • Можете самі вибрати найкращий варіант і ми навчимо Вас як за ним доглядати.

Ви придбали акваріум, ґрунт, декорацію, рослини і тепер необхідно підібрати обладнання.

Отже: Яке обладнання потрібне для акваріума?

  1. Фільтр. Головним елементом в акваріумі є фільтр. Правильно підібраний фільтр допоможе не тільки у підтриманні чистоти, а і у створенні біобалансу в акваріумі. Фільтр необхідно підбирати під об’єм акваріума та враховувати види і кількість риби, яка буде проживати в ньому. Також ми радимо вибрати фільтр з максимальною кількістю ступенів фільтрації. Тому на ньому не варто економити, адже від цього залежить баланс мікросвіту всього акваріуму.
  2. Обігрівач. Наступним є вибір обігрівача. Основними критеріями при виборі є якість та потужність. На 1 літр води повинен припадати 1 ват, тобто на 100 літровий акваріум  необхідний 100 ватний обігрівач.
  3. Компресор. Компресор – відповідає за подачу кисню. Компресори відрізняються за потужністю та шумністю. Найкращим вибором буде безшумний компресор, він дуже компактний  і зовсім не шумить, що дуже важливо, коли акваріум буде у спальні.
  4. Годівниця. Якщо вас часто не буває дома і немає кому годувати рибок, то вам необхідно придбати автогодівницю і ваші рибки завжди будуть ситі.
  5. Термометр. Також вам необхідний термометр, який буде вимірювати температуру води, а це дуже важливо для самопочуття рибок.
  6. Лампи для освітлення – основний критерій для акваріуму з живими рослинами. Якщо Ваш акваріум засаджений живими рослинами, тому необхідно підібрати лампи. Адже потужність і спектр світловипромінення напряму впливають на ріст та самопочуття рослин.

Покладіться на нас і ми з радістю допоможемо вам у створенні неперевершеного, здорового, гарного акваріума. Чекаємо на вас!

Замовити дзвінок

×