Чи можна утримувати акваріумні рибки без компресора?

Давайте розберемося в питанні: Чи дійсно можна утримувати акваріумні рибки без компресора

«Ніяка рибка не може жити без компресора в акваріумі», - кажуть багато новачків.

Всі живі організми мають потребу в кисні. Цей газ вони поглинають при диханні. Дихання риб у водному середовищі здійснюється головним чином за допомогою зябер: вода з розчиненим киснем проходить через рот у зябра, де розчинений кисень поглинається і надходить в організм.

У деяких риб існують і додаткові органи дихання: вони поглинають кисень через шкіру або за допомогою спеціальних органів.

Наприклад, лабіринтові (півники, ляліус, гурамі, макропод) мають особливий орган - зябровий лабіринт, що дозволяє поглинати кисень з повітря.

Якщо ці риби не мають можливості піднятися до поверхні води протягом декількох годин, то вони гинуть.

Насправді є багато варіантів як можна обійтись без компресора:

  • Якщо у вас великий акваріум, мала кількість рибок, ви вчасно підмінюєте воду, підтримуєте чистоту в акваріумі і не перегодовуєте рибок, можна обійтися без компресора.
  • Багато фільтрів мають подачу повітря, а навіть якщо її нема, то можна налаштувати струю води так, щоб вона била у верх і утворювала хвилю і вода буде збагачуватись киснем.
  • Заселити акваріум лабіринтовими рибками - це півники, ляліус, гурамі, макропод і деякі види сомиків (крапчатий, панда), вони всі дихають атмосферним повітрям.
  • Можна насадити багато рослин і у процесі фотосинтезу вони будуть виділяти кисень.

Друзі! Акваріум – це нескладно!

Це радість, затишок у вашій оселі, стиль і престиж вашого офісу і магазину.

Головне тут – звернутися в правильне місце. І саме фахівці “Акваріумного світу” зроблять придбання і догляд за вашим акваріумом цікавим і приємним, а при потребі – дуже бюджетним захопленням!

Звертайся! Ми чекаємо на вас!

Замовити дзвінок

×