Що потрібно для успішного травника?

Запустити акваріум з декількома кущиками валіснерії – одне, зовсім інше створити повноцінний пейзаж, з багатьма видами рослин і завжди підтримувати його в такому стані.

Запуск травника – діло захопливе і не завжди просте.

Сьогодні, з допомогою наших порад, навіть новачок зможе зробити підводний сад.

 

1) Головне, все чітко спланувати і підготуватись. Перше слід створити схему, як буде виглядати ваш акваріум, де буде рости кожна рослинка, стояти камінь чи корінь дерева.
Коли ви це все підготуєте, аж тоді можна йти в магазин за покупками.

2) Правильне освітлення. Від  світла залежить доля ваших рослин. Зараз, найпопулярніші Led лампи, саме в них можна підібрати правильний спектр, потужність, а головне вони довговічніші і економніші за люмінісцентні лампи.

3) Субстрат і добрива. Найкраще придбати, вже готовий субстрат з добривами. Він дозволить вам на пів року забути про додавання рідких добрив чи таблеток, що суттєво зекономить час і кошти.

4) СО2 система. Для травника це надзвичайно важливий пункт. До підбору системи подачі вуглекислого газу слід підходити з особливою увагою. Ми рекомендуємо польських або німецьких виробників і обов’язково купувати систему з багаторазовим балоном.
 

Дотримання цих правил дозволить створити прекрасний куток природи у вас дома, а можемо ми все зробити за вас. Вам залишиться лише милуватись вашим садом!

Замовити дзвінок

×