Риба півник. Як доглядати за рибою-півником?

У цій статті ми розберемося як доглядати за рибою півником, а також з ким уживеться ця акваріумна рибка?

«Півники часто хворіють і помирають, тому не варто їх купляти»,- хибна думка багатьох початківців. Акваріумна бійцівська рибка або півник (Betta splendens), невибаглива, красива і цікава у поведінці рибка. Це типова лабіринтова риба, яка може дихати атмосферним киснем. Саме акваріумний півник, та ще його родич - макропод, були одними з перших акваріумних рибок, яких завезли в Європу з Азії.

Популярність рибка отримала за свій розкішний зовнішній вигляд, цікаву поведінку і здатність жити в маленьких акваріумах. А ще він легко розмножується і так само просто схрещується, як результат - безліч варіацій забарвлення, відмінних у всьому, починаючи від кольору, і закінчуючи формою плавців.

Догляд за рибою півником.

Для одного півника цілком достатньо:

  • Акваріум об’ємом від 1 літра;
  • Чиста вода – підміна раз на 3-4 дні 50% відстояної води;
  • Рослинка або декорація, на яку він зможе лягти відпочити.

З ким уживаються півники?

В цілому, добре підходить для утримання з багатьма рибками. Однозначно його не потрібно тримати з рибами, які люблять обривати плавці, наприклад з карликовими тетрадонами, суматранськимибарбусами, гурамі. Втім, і сам півник може робити те ж саме, так що і його не варто утримувати з вуалевими видами (гуппі, телескоп).

Не можна утримувати двох самців одночосно тому, що вони однозначно поб’ються. В маленькому акваріумі найкраще утримувати одного півника, декілька даніо і сомика.

Щодо питань "як доглядати за рибою-півником" та інших, ми із задоволенням проконсультуємо вас в нашому магазині “Акваріумний світ” по вул. Личаківській, 113.

Самі кольорові, барвисті на чудові півники і не тільки, чекають на своїх нових господарів!

Замовити дзвінок

×