Ціна: від 15 грн

Наявність: так

Живе гуппі в природі в північній частині Південної Америки і о-ва Барбадос і Тринідад. Але в даний час в результаті штучної акліматизації ці рибки розповсюдилися по всіх континентах.

Прийнято вважати, що гуппі «прості» для утримання акваріумні риби.Продавці часто радять їх акваріумістам початківцям, та і самі акваріумісти на початку свого шляху вибирають цю рибку як невибагливу і таку, що не вимагає особливих умов утримання і особливого підходу. Але насправді не все так просто з цими «простими» і невибагливими рибками. За довгі роки утримання гуппі в акваріумах і ретельній селекції було отримано безліч видів гуппі, догляд за якими і їх утримання зовсім не так прості.

В даний час класифікувати гуппі дуже складно, оскільки в результаті численних схрещувань щороку виводяться все нові і нові породи. Основою для класифікації гуппі служать забарвлення тіла (головним чином, у самців), розміри, форма і колір плавників.

Довжина самця гуппі до 3 см, самки до 6 см. Тіло самця витягнуте в довжину, струнке, трошки сплющене з боків. Тіло самки також витягнуте в довжину, з більш сплющеною з боків задньою частиною. Самці у гуппі набагато яскравіші і володіють не тільки красивим малюнком, але і розкішними хвостами і плавниками, тоді як плавники у особин жіночої статі короткі, забарвлення слабке. У самців анальний плавник перетворився на орган запліднення – гоноподіум.