Акваріуми

На цій сторінці ви можете обрати розділ товарів та послуг – все, що стосується акваріумів.

У зоомагазині «Акваріумний світ» під індивідуальні параметри ви можете вибрати та купити акваріуми

у стилі псевдоморе, міні-акваріуми, акваріуми для дому чи в офіс, а також акваріуми для магазину.

Виконуємо замовлення під ключ – від замірів місця для акваріума, до встановлення, запуску, перезапуску і обслуговування як у Львові, так і по Львівській області. У нас можна замовити та купити готовий акваріум або зробити під замовлення.

Декор для акваріума створить акваріум саме для вас – під ваші смаки і вподобання. Ваш стиль підкреслять корали, фон, кораблик. А коряга для акваріума чи будиночок слугуватиме укриттям для рибок. Штучні і живі рослини, камені і ґрунт створять повноцінні природні умови для підводних мешканців.

Для кожного виду акваріумів ми підберемо обладнання

Працюємо напряму з виробниками, що дозволяє ставити приємні для вас ціни. Є фільтри для акваріума, помпи і насоси, компресори, нагрівачі, стерилізатори і годівниці.

Засоби по догляду за рибками вибираємо тільки найвищої якості. Завжди є свіжий корм: живий, сухий, заморожений, мотиль, пластівці, гранули – одним словом, є корм для кожного з тих 200+ видів рибок, які продаємо. Для здоров’я рибок ми продаємо тільки ті вітаміни і ліки, які даємо своїм домашнім рибкам. Є багатий вибір хімії і засобів для акваріуму, добрив. І обов’язковий атрибут підтримання здоров’я рибок – сифон для акваріума.

Вибрати акваріум

Декор

Обладнання

Догляд