Про нас

Історія львівського зоомагазину «Акваріумний світ»

Втілення моєї мрії! Це зараз я Сергій Калабуха — акваріуміст із 10-річним досвідом, експерт ЗМІ (про мене пишуть десятки авторитетних видань та знімають сюжети національні телеканали), власник мережі зоомагазинів у Львові, мандрівник, що відвідав 45 країн.

В магазині акваріумів «Акваріумний світ» можна купити акваріуми «під ключ». Підбираємо акваріум саме під ваші потреби і розміри, оздоблюємо його декором згідно з вашими смаками, ставимо все потрібне обладнання, щоб ваш акваріум функціонував довго і надійно. Після чого завозимо акваріум з магазину до вас, запускаємо і заселяємо рибками.

В зоомагазині «Акваріумний світ» є все для акваріума і рибок: зоотовари, корми, обладнання і витратні матеріали які потребують періодичної заміни. Обирайте для себе рибок, які припадуть до душі, із понад 250 видів прісноводних!

Корми для акваріумних рибок

Корми і засоби для акваріумних рибок в асортименті

Від співпраці з нашим магазином акваріумів ви отримуєте перевірений часом професіоналізм, сервісне обслуговування і супровід, свій власний підводний світ.

Для того, щоб купити акваріум з рибками, просто залиште номер телефону і своє ім’я, натиснувши на кнопку нижче. А щоб менеджери магазину могли максимально зекономити ваш час, напишіть в коментарі форми замовлення дзвінка уточнення і побажання по товару.

А починалося все з того, що в дитинстві я мріяв мати акваріум.

Акваріум псевдоморе від зоомагазину “Акваріумний світ” в офісі IT-компанії

Годинами в зоомагазинах та на ринках спостерігав за рибками і загадував бажання.

Я тоді жив у Тернополі, а поряд із хатою був зооринок. Я ніколи не міг пройти повз — дуже любив тварин, але саме підводний світ був для мене загадкою, яку я обов’язково повинен розгадати! Від чого і любив найбільше біологію, хімію та географію.

У нас в мережі магазинів ще є і такі пухнастики і все для них

 

Мрія збулася у 33 роки, коли переселився у нове помешкання — власний будинок під Львовом. Перший акваріум купив аж на 375 літрів. У гаражі зробив риборозплідник. А першою моєю екзотичною рибкою був гнатохроміс. Він надзвичайний: його рот розтягується, мов гармошка, а ґрунт від бруду чистить, як порохотяг.

Вірите?

В риб усе, як у людей!

Одні звиваються зграйками, інші самотньо і поважно обживають підводне царство з мушлями та декоративними замками. Пам’ять рибок, не зважаючи на розповсюджені міфи, досить гарна. Деякі риби впізнають свого господаря і не їдять ні з чиїх рук, окрім його. 

Акваріум для дому

Домашні тварини живуть в гармонії з акваріумом для дому

Акваріум в оселі — найкраще заспокійливе.

Наші клієнти розповідають, що у фойє офісу, в якому працюють, поставили акваріум — і колектив згуртувався. В обідню перерву між співробітниками тільки й розмов про кольорових та грайливих рибок. Або ще цікавий випадок: акваріум поставили у кімнаті для переговорів. Вірите чи ні, але на ділових зустрічах частіше говорили працівникам «так». Навіть у готелях, де стоїть акваріум, люди, яких довго не заселяли, значно менше нервувалися: вони захоплено спостерігали за мешканцями підводного світу.

Акваріум в офсі – релакс та радість для всіх

 Живність у будинку — це щастя. Мої коти ніколи не полювали на рибок, а використовують численні акваріуми як поїлки — ходять туди пити воду. У нас узагалі всі між собою дружать! 

У нас місце щасливих людей та тваринок

 

У нас деякий час жила креветка-фільтратор, ми її називали Васильком. Був випадок, коли я чистив акваріум і Василько випав на підлогу. Так один із котів його схопив. Коли я почув хрускіт, швидко дістав iз пащі прикушеного бідолаху і кинув назад в акваріум. Василько швидко отямився та ще жив довго навіть після атаки кота.

З самого початку задумав, що це буде не просто магазин акваріумів, а місце, де завжди буде чути дитячий сміх та збиратимуться однодумці.

Тепер у нас уже 2 зоомагазини, де є не тільки рибки і все для акваріума, а і пташки, хом’ячки, кролики.

В наших зоомагазинах є пташки, гризуни та все для радості домашніх тваринок

Коли діти доглядають за маленькими живими істотами, годують рибок, вони стають відповідальнішими. Щодо дорослих, вони приходять відпочити, подивитися на красу та отримати професійну пораду. Узагалі акваріум вдома — це найкраще заспокійливе.  Це спільні теми для розмов, спільне захоплення, яке гуртує родини. Це можливість покреативити: самим створювати та міняти акваріумні декорації. Побачили гарний камінь на вулиці — забирайте його до себе в акваріум. 

Акваріуми для дітей і початківців куля і куб

Акваріуми куб і куля неабияк зацікавили дітей

Нині магазин «Акваріумний світ» перетворився із простого хобі у місце, де є абсолютно все для як для любителів, так і для професіональних акваріумістів.

Ви тільки подумайте, у нас купують акваріуми і для дому, і в офіс, і для магазину. У нас є і маленькі акваріуми, і великі. А родзинкою став акваріум у стилі псевдоморе – це акваріум, який імітує акваріум із морською водою, але до 20 разів дешевший! Наші акваріуми «під ключ» – це еталон якості для магазинів акваріумістики Західної України!

У нас є різноманітні рішення для дизайну акваріуму, щоб ваш акваріум став дійсно унікальним і підкреслив вашу індивідуальність. Для акваріумів біля стіни основою декору можна зробити задній фон для акваріума.

Коли акваріуми від зоомагазину “Акваріумний світ” ставлять в магазинах, люди навіть з вулиці заходять подивится на таку красу

Там можна поекспериментувати як із об’ємним 3D фоном, так і зі звичайним. Атмосферу в акваріумі створять кораблик, корали, корчі (або ж коряги). Все як у справжніх водоймах! Рослини на справжньому грунті, галька з піском і камені зімітують вашим рибкам їхні природні умови, і рибки матимуть менше стресу і будуть здоровими! А розмістивши в акваріумі будиночки для рибок, ви отримаєте справжнє підводне місто!

Крім того, в наявності є обладнання і засоби для акваріуму і рибок. Це фільтри, помпи і насоси, компресори і обігрівачі для всіх розмірів акваріумів з гарантією від виробника.

Стерилізатори, освітлення, годівниці і сифони для догляду за вашими рибками. Щоб рибки були здоровими, ви можете купити вітаміни і ліки для них, такі як спіруліна, антипар, корисні бактерії та інші необхідні засоби.

Смаколики і корми дя домашніх улюбленців

Є живі корми, сухі і заморожені. Серед кормів для рибок особливою популярністю користуються мотиль, фарш, гранули і пластівці. Обов’язково подивіться на біогумус, фосфати, добрива і засоби від зелених чи бурих водоростей.

Покупці в зоомагазині Акваріумний світ у Львові

Відвідувачі зоомагазину Акваріумний світ можуть провести не одну годину в магазині, підтримуючи цікаві розмови на спільні теми

Як бачите, у зоомагазині «Акваріумний світ» є все, що потрібно акваріумістам, щоб ваші рибки у акваріумі були здоровими, і відчували себе як вдома. А щоб знати, яким рибкам буде краще в яких умовах, я багато мандрую!

Я належу до тих мандрівників, які всюди відкривають для себе нове у своїй сфері бізнесу.

Мандруємо з дружиною активно: печери, вулкани, джунглі та пустелі.

В зоомагазині “Акваріумний світ” 250 видів прісноводних риб зі всього світу

Я усюди досліджую, в яких умовах які риби живуть у природному середовищі. Навіть йдучи на ризики! Коли я поліз дивитися в найбільші водоспади світу Ігуасу (розташовані на кордоні Бразилії й Аргентини), як у дикій природі плавають мальки сомика-анциструса, мене ледь не затримала місцева поліція! І в Ісландії крижана вода не стала перепоною, щоб як слід розгледіти мешканців північних вод.

Ось такі пригоди в мене були у всіх 45 країнах, де я побував, від Норвегії і Британії до Камбоджі та Перу. А створити власний підводний світ із рибками з найекзотичніших країн у вас удома — хiба це не диво? І я щасливий, що цьому диву допомагаю стати реальністю в акваріумах наших клієнтів.

Біля водоспадів Ігуасу — Батьківщини Антрацитусів

Пошуки сомиків анцитусів і вивчення їхнього природного середовища на кордоні Бразилії та Аргентини

 

Замовте дзвінок! Ми з радістю для вас підберемо домашнього улюбленця і все для його щасливого життя та найгарніший акваріум під вас смак та інтер’єр!