Ціна: від 35 грн

Наявність: так

Ця цихліда мешкає у водах Центральної Америки, Гондурасу та Гватемали.

Цікаво, що вона не потребує особливих умов утримання. Ці рибки люблять ховатися в різних печерах та гротах, в яких з часом відкладають ікру і виводять молодняк. Свою назву цей вид цихлід отримав завдяки своєму цікавому забарвленню – від блідого до насичено-рожевого кольору.

Цихліда фламінго дуже невибаглива та мирна рибка. Вона прекрасно уживається в акваріумі з іншими особинами, хоча і  може бути агресивною, проте лише в період виведення потомства. Якщо вирішили купити цей вид тоді рекомендуємо встановити в акваріумі різноманітні декоративні печерки або корчі, в яких вони зможуть зробити свої укриття.

Рослини краще брати швидкозростаючі або плаваючі, так як цихліди можуть об’їсти рослину або підкопати її коріння. Крім цього необхідно забезпечити рибкам хорошу фільтрацію води та її аерацію.

Годувати фламінго найкраще живим кормом, розпареною крупою або вівсяними пластівцями, можна використовувати також морепродукти. У природних умовах проживання, цихліда фламінго харчується дрібними комахами, водоростями або невеликими ракоподібними.

Для початківця акваріуміста ця рибка підходить ідеально.

Розведення фламінго не вимагає спеціальних умов утримання, вона невибаглива в їжі і швидко розмножується. За їх поведінкою дуже цікаво спостерігати – ці розумні та красиві рибки вражають своєю кмітливістю та дуже швидко стануть улюбленцями всієї родини.