Ціна: від 30 грн

Наявність: так

Акваріумна риба герінохейлус Gyrinocheilus aymonieri, або як його ще називають лисичка, це не дуже велика і досить популярна акваріумна рибка. Вперше він з’явився в акваріумах в 1956 році, але у себе на батьківщині, гірінохейлус ловлять як звичайну промислову рибу дуже давно. Ця рибка улюблена багатьма акваріумістами. Хоча вона не відноситься до найбільш красивих видів, її люблять за те, що вона допомагає очищати акваріум від водоростей

У продажі зазвичай зустрічається молодь, приблизно до 5 см, але зверніть увагу що в природі, герінохейлус виростає до 28 см. В акваріумі значно менше, близько 12 см, але для маленьких акваріумів і цей розмір може стати проблемою.

Природна забарвлення герінохеліуса досить різноманітна. Найчастіше вони жовті з боків і коричнево-сірі на спині. Але зараз з’явилося безліч різних колірних форм, і найпопулярніша і поширена з них – золота або жовта.

Рот у вигляді присоски допомагає йому присмоктатися до твердих поверхонь і зіскрібати з них водорості і бактеріальну плівку, при цьому міцно утримуючись у швидкому потоці.

Любить укриття в корчах, рослинах і каменях. Так як підлітки весь час у пошуку обростань, акваріум краще яскраво освітлений або обов’язкова рослинна підгодівля. Не люблять вони холодну воду, якщо температура води буде нижче 20С, вони припиняють свою активність.