Ціна: від 1500 грн

Наявність: так

Арована срібна вперше була представлена аквариумистам в 1912 році. Ця риба дає нам шанс заглянути в далеке минуле, акваріумна арована одна з небагатьох риб, які виглядають так само як виглядали в Юрський період. Срібна арована це одна з найбільш цікавих і незвичайних великих риб, а ще її вважають символом течії фен-шуй.

Одна з найцікавіших особливостей аровани – її рот. Він відкривається на три частини і нагадує печеру, що говорить нам про хижий і ненаситний характер. Хоча поки вони дрібні, їх можна утримувати з іншими рибами, але статевозрілих найкраще утримувати окремо або з дуже великою рибою. Вони ідеальні хижаки і з’їдять будь-яку дрібну рибу.Не варто й говорити про те, що аровани чудові стрибуни і акваріум повинен бути завжди щільно накритий.

Срібна арована дуже велика риба, що досягає 120 см. У неї довге, змієподібне тіло і для її утримання потрібен акваріум як мінімум в 2 рази довшій ніж вона. Однак, аровани таких розмірів досить рідко зустрічаються в акваріумі, зазвичай вони досягають 60-80 см. Звичайний сріблястий колір, з часом стає блискучим, з блакитними, червоними або зеленими відливами. При цьому жити вона може до 20 років, навіть в умовах неволі.

Тільки під замовлення!