Як правильно запустити нових риб в діючий акваріум?

Ви купили нових рибок для свого акваріума і принесли їх додому. Які ваші подальші дії? Один з найважливіших етапів при запуску риб в акваріум, який не можна ігнорувати, – акліматизація нових риб до температури і хімічним складом води у вашому акваріумі.

Неправильна акліматизація при запуску риб в акваріум або її відсутність може привести до серйозного збитку для здоров’я риб або навіть їх загибелі.

При запуску акваріумних рибок в діючий акваріум, вони дуже погано переносять різкі зміни умов утримання, при цьому не має ніякого значення – в хороші умови вони потрапляють або в погані. Рибкам буде важко в обох випадках.

Що потрібно зробити найперше при запуску риб?

  1. вирівняйте температуру води, яка знаходиться в пакеті, з температурою акваріумний води. Для цього потрібно опустити пакет з новими рибками в ваш а кваріум хвилин на 15.
  2. близько 25% води в пакеті замініть такою ж кількістю води з акваріума.

При запуску нових риб в діючий акваріум кожні 15-20 хвилин додавайте в пакет невелику кількість акваріумної води (не більше половини склянки).

І так продовжуйте 1-2 години. Після цього часу сачком дістаньте рибу з пакета і випустіть в карантинну посудину, після чого необхідно буде ще протягом деякого часу поспостерігати за новими рибками, щоб переконатися, що акліматизація пройшла успішно.

Тільки після того, коли ви переконаєтеся, що ваші нові рибки успішно перенесли акліматизацію, вони здорові і активні, запускайте їх у ваш акваріум.

Чекаємо вас у нашому зоомагазині: Львів,

на вул. Личаківська 113, 063 324 14 34