Ціна: від 60 грн

Наявність: так

Для кількох рибок потрібно 30 літрів, краще від 50, так як утримувати ви будете не тільки їх. Вони самі можуть рости до 10 см, і в дуже маленьких акваріумах їм буде затісно.
Параметри води можуть бути дуже різними, так як моллі чудово адаптуються до місцевих умов. Але рекомендується: температура води 23-28С, ph: 7.0-8.0, жорсткість 20 – 30 dGH.

Відзначимо, що моллінезіі дуже добре переносять підсолену воду, і багато хто радить спеціально її підсолювати. Так, гірше їм від цього не буде, але не забувайте що самі по собі вони рідко живуть в акваріумі, а от сусіди підвищену солоність можуть переносити дуже і дуже погано.

Що стосується оформлення акваріума, то це повністю на ваш вибір. Рекомендується щоб у ньому було багато рослин, так як моллінезіі люблять з них зіскрібати наліт і водорості. Так само бажано що б був фільтр. Обов’язково підмінювати щотижня до 20% води, так як вони швидко її забруднюють. Догляд за ними, як за всіма іншими рибами: годування і регулярна підміна води, в іншому вони дуже невибагливі.