Ціна: від 200 грн

Наявність: так

Цихлазома Феста отримала свою назву на честь свого першовідкривача Енріко Феста.Цю рибку відкрили не так давно у  1977 році. І з того часу вона дуже швидко стала популярною у акваріумах всього світу. До речі, рибка має погану вдачу, вона часто нападає на сусідів, тому, якщо вирішили завести цей вид –  купіть більший акваріум. Причиною агресії часто називають надзвичайно красиве забарвлення та яскраво виражені індивідуальні особливості поведінки.

У природі цихлазома фесту мешкає у водах Південної Америки.

Цихлазома фесту або помаранчева цихлазома  – це велика, хижа, агресивна та  територіальна риба. Довжина тіла самця, як правило, не перевищує 20 сантиметрів, у самки до 15 сантиметрів. Тіло помірно подовжене, високе сплюснене з боків.

Складність утримання рибки визначається наявністю у вас вільного місця, а оскільки феста територіальна та  агресивна рибка, то варто придбати акваріум від 400л.

Як всі представники роду цих лазом феста любить рити грунт, викопувати рослини і займатися ландшафтним дизайном. Будьте обачні, бо рибка може їсти навіть представників свого виду. А щоб не їла її слід добряче годувати – наявність м’ясних кормів обов’язкова: трубочник, мотиль, молюски, креветки, а також рослинні підживлення – ошпарені листя салату, капусти, кульбаби.