Ціна: від 150 грн

Наявність: так

Роткайл – це одна з колірних варіацій цихліди северум, хоча досить часто її виділяють в окремий вид Heros efasciatus. Ці риби привертають увагу незвичайною формою тіла та граціозністю рухів. Максимальний розмір  самця в диких умовах 25 см, в акваріумі – 8 см.

Незважаючи на досить значні габарити, ці рибки дуже добре уживаються з пропорційними та навіть порівняно дрібними сусідами по водоймі. У період нересту стають дратівливими та територіальними.

Мінімальний обсяг акваріума для розвитку цього сорту цихлід –  від 150 л на пару.  Крім того при виборі дизайн рекомендуємо застосовувати надійно закріплені камені та корчі. Можливе також і використання натуральних рослин за умови, що вони висаджені в горщики або мають потужну кореневу систему, обкладену масивними каменями.

Щоб рибка гарно розвивалася її слід годувати мороженими та сухими кормами відомих виробників (наприклад “Neon Tropical Diet”, “Neon Cichlid Mix”, “Neon Fish Meat”, “TetraCichlidSticks”, “Sera Cichlids Sticks”), у тому числі з рослинними добавками.