Ціна: від 100 грн

Наявність: так

Сальвіні населяють дрібні водойми зі стоячою водою у східній частині Центральної Америки від півдня Мексики до Гватемали.

Ці рибки мають довгасте сплюснуте з боків тіло жовто-оранжевого окрасу. На середній лінії тіла розташовується ряд великих антрацитового кольору плям. Трохи вище цих плям знаходиться ще одна поздовжня смуга, що складається з плям такого ж кольору, але розміром трохи менше. Довжина тіла від 12 до 16 сантиметрів.

Самця від самки дуже легко відрізнити, справа в тому, що самець крупніший від подружки, а також має жировий бугор на лобі, а ось самка має дві додаткові чорні плями.

Утримувати цих красунь порівняно складно. Основна складність виникає через норовливий характер цих аристократок. Одній парі потрібна ємність від ста літрів. При більшому обсязі можна утримувати разом більшу кількість особин виходячи з розрахунку 30 – 40 літрів на одну рибку.

Рибка територіальна навіть при звичайних умовах розведення, під час нересту штучна водойма буде чітко поділена на дві половини. Одна половина – блакитна лагуна для подружньої пари, а ось друга половина – для всіх інших мешканців.

Сальвіні слід годувати живим кормом, як усім хижаків. З’їдять із задоволенням мотиля, коретру, трубочника, креветок, равликів, а також дрібних рибок.