Ціна: від 150 грн

Наявність: так

Астронотус, або як його ще називають астронотус тигровий і оскар – це велика і яскрава цихліда з Південної Америки. Крім розмірів і забарвлення, його так само характеризують як дуже розумну і цікаву рибу. Ця витончена в підлітковому віці риба, дуже швидко росте до свого максимального розміру (до 35 см) і мимоволі привертає увагу будь-якого акваріуміста.

Акваріумні астронотуси це одна з риб, про яку можна сказати що вона має розум і свій характер. Оскар буде спостерігати за вами, поки ви робите свої справи в кімнаті, і ви побачите що він робить це більш усвідомлено, ніж інші, дрібні цихліди. Деякі навіть дають себе гладити, подібно домашнім котам, і отримують від цього задоволення. Ну а годуватися з рук це не проблема, але може при цьому і вкусити.

Хоча дика форма астронотуса все ще популярна і широко доступна, але за останні роки виведенню безліч приголомшливих колірних форм, які не менш популярні.

На щастя для акваріумістів, астронотуси не надто вимоглива риба, і їх успішно можуть утримувати навіть новачки. один-єдиний нюанс робить їх проблемними – розміри. Ростуть вони дуже швидко і в процесі їдять всіх риб що менші них за розміром. Як і всі великі, хижі цихліди, астрікі повинні утримуватись в акваріумах від 200 літрів або більше, і бажано на самоті.