Ціна: від 50 грн

Наявність: так

Псевдотрофеус лювала риф  досягає у довжину 3,5 см і є поширеним у водоймах озера Малаві.

Ці рибки мешкають в кам’янистих місцях та скелястих рифах біля берегів. Тулуб рибки маю продовгасту форму та сплощений з боків. Псевдотрофеус лювала має дуже гарне світло-блакитне забарвлення з сріблястим відливом. Спинний, хвостовий і черевні плавники пофарбовані у жовтий колір, а анальний плавець, як і тулуб – світло-блакитні. Самці рибок мають більш яскраве забарвлення, ніж самки.

Псевдотрофеус лював риф – всеїдні риби, але в раціоні має бути присутнім велика кількість рослинної їжі. Це можуть бути якісні рослинні корми або добавки. З рибами, яких годують їжею тваринного походження, краще не утримувати, так як Псевдотрофеус можуть захворіти шлунково-кишковими захворюваннями.

 Воду в акваріумі варто фільтрувати та регулярно міняти на свіжу (третину акваріума раз на тиждень).

Місткість акваріума при утриманні зграйки Псевдотрофеусів та інших видів повинна становити від 300 літрів. Як субстрат на дно кладуть пісок або коралову крихту. Дуже важливо створити кам’янистий рельєф, подібний природному середовищу, тому в акваріум поміщають камені, печери, гроти і т.п.

Такі укриття розмежовують простір, а також знижують агресивність риб в боротьбі за територію. Містити в одному акваріумі можна з видами групи Мбуна, які відрізняються за забарвленням.