Ціна: від 200 грн

Наявність: так

Фронтоза або королева Танганьїки дуже красива риба, і дуже популярна серед любителів цихлід. Великі розміри і яскраве забарвлення привертають увагу, навіть в акваріумі де решта риби так і рясніють забарвленням. Розмір фронтози дійсно великий, до 35 см, а забарвлення цікаве, у вигляді чорних смуг на синьому або білому тлі. Це гарна риба, але призначена для об’ємних цихлідників.

За фронтозою досить просто доглядати, але для неї потрібен досить просторий акваріум і якісне обладнання. Найкраще заводити королеву Танганьїки акваріумістом вже з деяким досвідом. Вони не дуже агресивні, так що можуть утримуватись з іншими великими рибами, але краще в окремому акваріумі, в невеликій групі. Зазвичай така група складається з одного самця і трьох самок.

Одну рибу можна утримувати в акваріумі об’ємом близько 150 літрів, а для декількох потрібен акваріум в 300 літрів і більше. Піщаний ґрунт і укриття з каменів створять ідеальні умови для фронтоз. Рослини їм не потрібні, але ви можете посадити деякі, так як фронтози байдужі до рослин.

Королева Танганьїки в цілому мирна риба, і не чіпає сусідів, але тільки до того моменту поки вони не зазіхають на її територію. Так що утримувати їх в тісному акваріумі сенсу не має.