Ціна: від 100 грн

Наявність: так

Яскрава не велика риба, що поширена поруч з берегами озера Малаві. Насичений окрас дорослих особин якісно збагатить палітру вашого акваріуму, тим більше, що розведення та утримання цих красенів не є складним. Середній розмір рибки становить близько 13-15 см.

Поодинокі особини не схильні до підвищеної агресії (хоча і відносяться до Псевдотрофеус). Навіть внутрішньовидова агресія виражена (щодо малавійських цихлід) слабо – ця рибка напрочуд спокійна.

На сьогоднішній день відомо кілька географічних варіацій видової групи Pseudotropheus -це кілька видів з блакитним тілом та жовтими плавниками, мінімум два види з бежевим тілом і жовтими плавниками, ще є вид з синьо-чорним тілом та білим хвостом, і один з синьо-чорним тілом та жовтим хвостом.

Раціон рибок мають складати якісні сухі корми, різні фарші з морепродуктів (креветка, кальмар, мідії і т.д.), і в меншій мірі рослинні варіації.

Для утримання рибок слід використовувати акваріуми з активною аерацією, фільтрацією та періодичною заміною третини обсягу на місяць. Ідеальний акваріум від 60 літрів на невеличкий (з 2 – 3 самок) «гарем».