Ціна: від 50 грн

Наявність: так

Плекостомус мешканець придонних шарів води, активний переважно в нічний час доби. Сумісний з будь-якими мирними тропічними рибами, що мешкають в середніх та верхніх водах. Рибка поширена у Перу та Бразилії.

Плекостомус або Hypostomus plecostomus не любить конкурентів, що претендують на його територію. Акваріум повинен мати укриття у вигляді завалів, щілин та керамічних трубок. Не забувайте про інтенсивну фільтрацію та регулярну заміну води.

Плекостомус – одна з найбільш унікальних акваріумних риб. Він дуже популярний серед акваріумістів через низку властивих йому особливостей: привабливий окрас та дивовижна здатність очищати акваріум. А ще у плекостомуса вражаюча здатність до виживання – ці рибки існували ще в епоху динозаврів. Навіть їх зовнішній вигляд говорить про доісторичне походження.

Плекостомус по своїй натурі вегетаріанець, тому його раціон повинен містити в основному рослинну їжу. Підійдуть рослинні корми у вигляді гранул, таблеток. Доповніть його раціон підварений овочами, такими як салат, кабачки, шпинат, зелений горошок. Можна іноді давати їм трубочника і мотиля. Годувати його слід на ніч.