Ціна: від 15 грн

Наявність: так

Анцитрус звичайний або сом прилипала мешканець Південної Америки басейну Амазонки, живе в різних водоймах від боліт до великих рік.

Сомик прилипала чудово доповнить кожен прісноводний акваріум. Він найкращий борець з водоростями, так як він потребує велику кількість трав´яної  їжі щодня.

У природі вони полюбляють ховатися в печерках і під затопленими коріннями дерев, тому у акваріумі де буде мешкати сомик, необхідно створити аналог природного біотопу. Можна добавити керамічні глечики або коріння дерев, деб вони могли ховатися.

Основний корм анцитруса- рослинна їжа, чудово підходять сухі корма на основі спіруліни, можна добавляти в раціон і овочі (кабачок, броколі, огірок,листя салату)

Самця від самки дуже легко відрізнити, у самця на голові є великі “роги”. Анцитрусів дуже легко розмножувати в домашні  умовах. Коли самець готовий до нересту він активно чистить підготовлене  укриття і відганяє від нього інших риб, після цього самка відкладає ікру. Через 7-10 днів з´являються мальки яких самець буде охороняти.