Ціна: від 25 грн

Наявність: так

Вид креветок ред черрі був виведений невідомим колекціонером селекційним шляхом. Щоб отримати такий яскравий окрас, схрещували диких креветок найбільш яскравих забарвлень, зокрема вид неокардін гетеропода, у якого були червоні вкраплення.

Креветки – це дуже дрібні мешканці акваріуму, розмір черрі – до 3,5 см. Самки черрі більші за самців і у них ширший панцир в районі живота. У самців живіт рівний. Самки при цьому більш яскраво пофарбовані, а у самців червоний досить тьмяний колір.

Забарвлення вишневих креветок залежить від таких факторів, як годування, освітлення, наявність укриттів з рослинності, можливої загрози, а також від температурних показників.

Харчуються кормом для риб, водоростями та різними видами моху.  Годувати цих красунь варто раз на день, але ні в якому разі не перегодовуйте їх! Якщо в акваріумі є риби, то Черрі буде достатньо залишків корму. Влаштовуйте їм розвантажувальні дні. Якщо ви їдете та залишаєте їх на пару днів без годівлі, з ними нічого поганого не станеться, креветки знайдуть, чим поживитися.

Пам’ятайте, про контроль кількості аміаку та нітратів в акваріумі – вони можуть вбити ваших креветок.