Ціна: від 55 грн

Наявність: так

Півник або рибка бійцівська звичайна мешкає в стоячих, повільно-текучих і дуже зарослих водоймищах із заболоченим дном в Південно-східній Азії, В’єтнамі і Таїланді.

Ця рибка має витягнуте в довжину, струнке, майже кругле в поперечному перетині тіло. Рот верхній, губи роздуті. В нас зустрічаються два різновиди цієї риби, що відрізняються між собою лише величиною оперення самців (короткі або довгі плавники). Основне забарвлення дикої форми бійцівської рибки варіюється залежно від місця її проживання. Найчастіше зустрічаються рибки темно-коричневого кольору з блискучими рядами зелених плямочок. Найелітнішими бійцівськими рибками вважаються рибки з великими вуалевими плавниками і одного кольору.

Тримати півника можна в невеликому акваріумі витягнутої форми. Об’єм води на одного півника – 3-5 літрів.  У акваріумі необхідні зарості рослин, різні укриття (щоб самки змогли ховатися від переслідувань самців), темний ґрунт.

Півник споживає, як живий корм (віддає перевагу мотилеві), так і замінники. Можна так само періодично влаштовувати бійцівським рибкам розвантажувальні дні (не годувати 1 день в тиждень).