Ціна: від 2500 грн

Наявність: так

Скат моторо один з найбільш витончених скатів і користується популярністю, завдяки порівняно компактним розмірам. Скати цього виду утворюють не менше п’яти варіантів забарвлення, але великі плями на тілі притаманні всім формам. Самці мають більш контрастний окрас, ніж самки.

Моторо харчуються рибою, комахами, шматочками м’ясного і рибного філе, мороженими продуктами. Сухими тонучими кормами. Дорослі риби із задоволенням поїдають різану яловичину, амнулярій, донних риб (наприклад, анциструсів) та ін.

Скати моторо відмінно уживаються не тільки між собою, але і з іншими великими рибами (арованамі, мілеусамі, нотоптерамі і т. П.).

Неодмінною умовою утримання ската моторо є великі акваріуми (не менше 200 літрів на особину) і досконала система фільтрації води, так як виділяється ними сечовина, поступово накопичуючись у воді, може викликати отруєння риб.

Декорувати акваріум можнане гострим камінням, пишними кущами ехінодорусів, саггітарій, німфей, а також плаваючими рослинами (водяний гіацинт, пістія та ін.).

Тільки під замовлення!