7 істин про те, які є види акваріумних рибок , якщо ви – початківець.

Як важко розрізнити акваріумних рибок, – часто чуємо такі слова від клієнтів які вперше прийшли до нас.

Насправді це зовсім не важко і ми з радістю вас навчимо!

Всі акваріумні рибки діляться на сімейства, а їх є всього 7: карпові, сомові, цихлові, лабіринтові, райдужні, живородні та харацинові.

1. Карпові

Найчастіше в домашніх акваріумах зустрічаються карпові, до них належать золоті рибки, барбуси, даніо, кардинали та лабео. Усі представники сімейства карпових ніколи не проявляють агресії до інших рибок і найкраще підходять для початківців оскільки зовсім не вибагливі до різних параметрів.

2. Лабіринтові

Лабіринтові не потребують особливих умов, на відміну від всіх – їм зовсім не потрібно подачі кисню, тому що завдяки їхньому лабіринтовому апарату вони можуть дихати атмосферним повітрям. Найвідомішими представниками є півник, гурамі, макропод, ляліус.

3. Живородні

Всі живородні (меченосець, гуппі, молінезія, пецилія) відносяться до сімейства пецилієвих. Їх дуже легко розмножити тому, що вони не відкладають ікру, а народжують мальків, які зразу самостійно харчуються. Тому вони і називаються – живовродні.

4. Цихлові

Аулонокара, псевтотрофеус, хаплахроміс, йодотрофеус, лабеотрофеус, юлідохроміс, цинотіляпія, астронотус, апістограма, скалярія – цей список можна довго продовжувати, це все представники цихлових. Вони вирізняються своєю гамою кольорів, поведінкою, розмірами і формою тіла. Цікавим є те, що цихліди є чудовими батьками, багато видів виношують ікру в роті. Саме цихліди і є родзинкою нашого магазина.

Уявіть: ви собі в акваріум заселили таке диво: під час виношування потомства в роті, рибка кілька тижнів не їсть! А коли з ікринок сформувалися вже мальки, то періодично їх вигулює: відкриває рота і зграйка маленьких рибок випливає на прогулянку, я як тільки мама-рибка відчула якусь небезпеку, вона знову відкриває рота і всі дітки запливають назад!

5. Харацинові

Вони здебільшого представлені маленькими, мирними рибками. Дуже популярними серед них є: неони, кардинал, тетри, тернеції. Вони дуже прості в утриманні і легко розмножуються.

6. Райдужні

Райдужні вирізняються своїми кольорами і переливами. В акваріумах досягають 8-12 сантиметрів в залежності від виду. Вони дуже активні і зазвичай займають весь акваріум. Яскравими представниками є : меланотенії, атериниа, гласолєпіс.

7. Сомові

Анцитрус, герінохеліус, коридору та порчовий – чудовий зразок санітара в кожному акваріумі і вони знайомлять нас з сімейством сомових. Вони будуть чудовими сусідами як для агресивних та хижих риб, так і для мирних та спокійних. Їхня форма тіла та візерунки зачаровують своєю красою.

Ми з радістю проведемо вас в світ акваріумних мешканців і виберемо улюбленців саме для вашого акваріума. Чекаємо на Личаківській, 113. До зустрічі!