Годування рибок овочами

Овочі – відмінний спосіб урізноманітнити раціон мешканців акваріума. Давати їх можна сомикам і равликам, які дуже люблять овочі. Також їх із задоволенням їдять гуппі, мечоносці, даніо, золоті рибки і ін.

Навіть хижаки люблять коли їх періодично годують рослинною їжею.

Які ж овочі можна давати рибкам, в якому вигляді і як часто?

Годувати рибок Огірками, кабачками, броколі, яблуками, бананами можна без термічної обробки.

Їх ретельно миють, очищають від шкірки, нарізають на пластики для донних риб або труть на тертці і додають в сухий корм для риб, плаваючих у верхньому і середньому шарах акваріума.

А щоб овочі стали трохи м’якше, їх можна перед годуванням рибок опустити в киплячу воду на 1 хв або 1-2 хв погріти в мікрохвильовці. Обов’язково остудіть їх, а потім давайте рибкам.

Деякі риби не відмовляться від звареного гарбуза.

Ще можна годувати рибок листям салату, шпинату, капусти, кульбаби, кропиви і подорожника. Їх потрібно також обдати окропом. Давайте рибкам всі овочі і листя були свіжі і без хімікатів, це дуже важливо.

Щоб овочі опустилися на дно, до них можна прикріпити камінчик або наколоти на вилку або спицю, тільки це треба зробити так, щоб риби не поранилися.

Залишки слід витягувати, поки вони не почали псуватися.

Овочі можна давати рибкам 1-2 рази на тиждень додатково до основного корму. Не турбуйтеся, якщо з першого разу таке підживлення не припала вашим рибкам за смаком. Спробуйте ще раз. До овочів теж треба звикнути.

Та чекаємо вас у нашому зоомагазині у Львові на Личаківська 113, 📞 063 324 14 34