Ми з радістю розкажемо і допоможемо вам у догляді за вашим підводним світом.

За акваріумом складно доглядати, тому ми його не заводимо, – кажуть багато людей.

В нас є дуже прості вирішення:

1) Ми самі – записуйтесь на обслуговування.

2) Підберемо вам рибок та декорації, які потребують мінімального догляду це можуть робити і навіть роблять навіть діти. і ми з радістю всього навчимо і ваш домашній підводний світ буде вас зачаровувати своєю красою.

Насправді за акваріумом дуже легко доглядати і це буде займати лише декілька хвилин на тиждень.

Для прибирання в акваріумі вам знадобиться лише шланг з спеціальною насадкою (сифон для ґрунту), який можна придбати у спеціалізованому зоомагазині, скребок для скла і відро.

Починати потрібно з чистки скла тому, що на стінках завжди наростають водорості. Скребки бувають магнітні, вони складаються з двох частин, одна частина прикладається до скла у воді, а друга ззовні. Такий скребок дуже зручний тому, що ви зможете чистити скло навіть не замочивши рук.

Є також скребок який складається з ручки на яку прикріплена спеціальна губка, він менш зручний як магнітний.

Але водоростями обростають не лише скло, ай рослини та декорації. На допомогу нам прийдуть риби водорослеїди. Вони харчуються водоростями, до них належать анцитрус, птередопліхт, геренохеліус, сіамський водорослеїд.

Другий крок- миття фільтра. Для цього його необхідно вимкнути, витягнути і промити фільтруючі елементи. Промита фільтруюча губка під проточною водою це найчастіша помилка початківця, так ви вимиєте усі корисні бактерії, що може призвести до дисбалансу мікрофлори в акваріумі. ЇЇ потрібно промивати тільки у воді яку ви злили з акваріума. Потім потрібно прочистити сам механізм фільтра, витягнути ротор та вичистити весь слиз.

Тепер переходимо до найважливішого, підміна води та чистка ґрунту. Беремо сифон, кінець з спеціальною насадкою опускаємо у воду, а другий у відро, декілька раз качаємо грушою і вода зразу потече у відро, дальше встромляємо насадку в грунт і сантиметр за сантиметром проходимо все дно. Зливаємо максимум 30% води. Доливати необхідно доливати відстояну воду але можна зразу з під крану додаючи кондиціонер для води.

Це весь процес догляду за акваріумом, в якому немає нічого складного!