Таракатум (hoplosternum thoracatum)


Ціна від

12 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Таракатум (hoplosternum thoracatum)

×
Таракатум акваріумна рибка яка любить теплу воду ( 24-28 С). Крім того, вони невибагливі до параметрів води, і в природі зустрічаються як у жорсткій, так і в м'якій воді, також вони переносять солону воду.
 
У таракатума особлива будова кишечника, яка дозволяє їм дихати атмосферним киснем і він періодично піднімається на поверхню за ним. Так як він бере досить великий розгін для цього, акваріум повинен бути накритий, інакше сом може вистрибнути. Але, також це означає що компресор або кисень, йому не потрібні.
 
Акваріум для таракатума потрібен просторий, з великою площею дна і обсягом акваріума не менше 60 літрів. Сом таракатум може вирости до досить пристойних розмірів. Дорослий сом досягає розміру 13-15 см. У природі це стайна риба, причому кількість особин у зграї може досягати декількох тисяч. В акваріумі краще утримувати 5-6 особин. Необхідно щоб у зграї був одні самець, так як кілька самців погано уживаються під час нересту і домінантний може вбити суперника.
 
Єдине, пам'ятаєте що їх розмір і апетит означає також велика кількість відходів. Регулярна підміна води і фільтрація обов'язкові. Рекомендується підмінювати до 20% води щотижня.

Замовити дзвінок

×