Шоколадний гурамі (Sphaerichthys osphormenoides)


Ціна від

55 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Шоколадний гурамі (Sphaerichthys osphormenoides)

×

Шоколадний гурамі  це невелика, але дуже красива і цікава рибка. На жаль, крім краси, цей вид гурамі ще відрізняється вимогливістю до умов утримання і параметрам води. Мабуть саме з цим і пов'язана його мала поширеність в акваріумах любителів.

Він дуже чутливий до параметрів води. У природі він живе в торф'яних болотах і проточних через них струмках з чорною водою. У такій воді міститься дуже мало мінеральних солей, а в результаті дуже низька кислотність, часом нижче рН 4.0. вода дуже м'яка, зазвичай темно-коричнева.

Ідеальний акваріум для шоколадного гурамі повинен бути добре засаджений рослинами, у тому числі плаваючими на поверхні води.

Воду потрібно підмінювати часто, але тільки малими частинами, не більше 10% від обсягу. Дуже важливо підтримувати в акваріумі чистоту, так як шоколадний гурамі схильний до захворювань грибками і бактеріальною інфекцією.

Вода повинна бути теплою, вище 25С. Над поверхнею води необхідно покласти покривне скло, щоб повітря було теплий і з високою вологістю. Різниця температур може привести в респіраторним захворюванням.

Замовити дзвінок

×