Сіамський водорослеїд (Crossocheilus siamensis)


Ціна від

25 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Сіамський водорослеїд (Crossocheilus siamensis)

×

Житель Південно-Східної Азії, мешкає на Суматрі, в Індонезії, Таїланді. Акваріумна рибка сіамський водорослеїд живе у швидких струмках і річках з твердим дном, що складається з кругляка, гравію і піску, з великою кількістю затоплених корчів або підтоплених корінь дерев. Невисокий рівень води та її прозорість, створюють гарні умови для бурхливого розвитку водоростей, якими він харчується. Вважається що водорослеїд може мігрувати в певні сезони, переміщаючись в більш глибокі і каламутні води.

Чому надає перевагу в якості їжі сіамський водорослеїд ясно вже з його назви. Але, в більшості акваріумів, йому буде не вистачати водоростей, і потрібно додатково підгодовувати. САЕ із задоволенням їсть всі типи кормів - живі, заморожені, штучні. Годуйте їх різноманітно, з обов'язковим додаванням овочів. Наприклад, вони із задоволенням будуть їсти огірки, кабачки, шпинат тільки спочатку злегка їх обдайте окропом.

Головна особливість САЕ в тому, що вони поїдають чорну бороду, яку не чіпають інші види риб. Але для того щоб вони її їли, потрібно тримати їх напівголодними, і не перегодовувати. Найкраще їсть чорну бороду молодь, а дорослі особини воліють живі корми.

Замовити дзвінок

×