Тигровий окунь (Datnioides microlepis)

индонезийский окунь, окунь, тигровий окунь, монстр
НОВИНКА

Ціна від

200 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Тигровий окунь (Datnioides microlepis)

×
Окунь тигровий сіамський- велика, активна, хижа риба, яку можна утримувати в акваріумі. Колір тіла у нього золотистий з широкими чорними вертикальними смугами. У природі тигровий окунь виростає до 45 см в довжину, але в акваріумі в два рази менше, порядку 20-30 см. Ця прекрасна риба для утримання у великому акваріумі, з іншими великими рибами.
Мешкають сіамські окуні в прибережних річках і болотах Південно-Східної Азії. Як правило, кількість смуг на тілі може сказати про походження риби. Окуні виловлені в Південно-Східній Азії мають 5 смуг, а на островах Борнео і Суматра 6-7.
 
Для утримання молоді потрібен акваріум, від 100 літрів, але у міру зростання тигрового окуня переводять у більш просторі акваріуми, від 200 літрів. Так як це хижак і в процесі харчування залишає багато сміття, вкрай важлива чистота води. Потужний зовнішній фільтр, сифонка грунту і підміни води - абсолютно обов'язкові. Схильні до стрибків, так що акваріум потрібно обов'язково накривати.
 
У природі сіамські тигрові окуні живуть у місцях з великою кількістю затоплених дерев і корчів. Вони ховаються в заростях, і їх забарвлення допомагає їм у цьому. А в акваріумі їм потрібно забезпечити місця, куди вони зможуть сховатися в разі переляку - великі камені, корчі, кущі. Однак, захоплюватися декором теж не варто, так як за таким акваріумом складно доглядати, а тигрові окуні створюють дуже багато сміття під час годування.
 

Замовити дзвінок

×