Пантадон, риба-метелик (Pantodon buchholzi)


Ціна від

140 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Пантадон, риба-метелик (Pantodon buchholzi)

×
Риба-метелик  - це унікальна і захоплююча у своїй незвичності рибка з Африки. Вперше про рибу-метелик, європейські акваріумісти дізналися в 1905 році, і з тих пір її успішно утримують в акваріумах. Пантодони це хижа риба, яка в природі живе в стоячій і тихій воді. Зазвичай вони стоять біля поверхні води, майже нерухомі, чекаючи поки безтурботна жертва сама до них припливе.
 
Вчені вважають що вона прожила без змін більше 100 мільйонів років! Вона не пристосовувалася до змін в середовищі і досі жива. Все її тіло пристосоване до стрибків з води, її очі розташовані так щоб бачити все над водою, а в її шкірі є спеціальні рецептори, які відчувають мікроколивання поверхні води, коли комаха на неї падає. Це ідеальний мисливець на комах, ефективність якого перевірена величезною кількістю часу.
 
Але, утримувати рибу метелика краще тільки досвідченим акваріумістам, так як вона вимоглива до умов та догляду. Затінений, спокійний акваріум, з глибиною не більше 15-20 см і практично без рослин. Для неї важлива довжина і ширина акваріума, але не глибина. Велике дзеркало поверхні води, ось навіщо потрібен широкий, довгий, але неглибокий акваріум. І, звичайно ж, акваріум потрібно накривати, так як це чудові стрибуни.

 

Замовити дзвінок

×