Акі "Лювала Риф" (Pseudotropheus spec. acei Luwala Reef)


Ціна від

100 грн

Поділитися з друзями

Купити Акі "Лювала Риф" (Pseudotropheus spec. acei Luwala Reef)

×
Яскрава не велика риба, що поширена поруч з берегами озера Малаві. Насичений окрас дорослих особин якісно збагатить палітру вашого акваріуму, тим більше, що розведення та утримання цих красенів не є складним. Середній розмір рибки становить близько 13-15 см.
 
Поодинокі особини не схильні до підвищеної агресії (хоча і відносяться до Псевдотрофеус). Навіть внутрішньовидова агресія виражена (щодо малавійських цихлід) слабо – ця рибка напрочуд спокійна.
 
На сьогоднішній день відомо кілька географічних варіацій видової групи Pseudotropheus  -це кілька видів з блакитним тілом та  жовтими плавниками, мінімум два види з бежевим тілом і жовтими плавниками, ще є вид з синьо-чорним тілом та білим хвостом, і один з синьо-чорним тілом та жовтим хвостом.
 
Раціон рибок мають складати якісні сухі корми, різні фарші з морепродуктів (креветка, кальмар, мідії і т.д.), і в меншій мірі рослинні варіації.
 
Для утримання рибок слід використовувати акваріуми з активною аерацією, фільтрацією та  періодичною заміною третини обсягу на місяць. Ідеальний акваріум від 60 літрів на невеличкий (з 2 - 3 самок) «гарем».

Замовити дзвінок

×