Вьєха макуликауда


Ціна від

80.00 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Вьєха макуликауда

×

Назва цієї рибки походить від латинських слів «macula» (пляма) і «caudae» (хвіст), що вказує на наявність великої чорної плями на хвостовому стеблі.

Ареал поширення рибки доволі обмежений, мова йде про центральну Америку, а саме від атлантичного схилу Гватемали до Панами.

Самці відрізняються більшим розміром - 35 см, а самки - 25 см. Фонове забарвлення тіла сріблясто-біле, груди та низ зябрових кришок - яскраво-червоні. Посеред тіла можна побачити нечітку широку вертикальну чорну смугу. Хвостовий плавець має малиновий окрас. Райдужна оболонка ока - бірюзова.

У самки на тілі більша кількість цяток та більш інтенсивні кольори.

Годувати в акваріумі вьєху макуликауду слід живим або рослинним кормом, можна використовувати заморожені корми та креветок.

Для цих рибок найкраще підійде акваріум від 500 л, рибки проявляють сильну міжвидову та внутрішньовидову агресію. Тому в якості сусідів найкраще підбирати великі види цихлід, які вміють за себе постояти. У разі конфлікту між самцем та самкою одну з риб варто відселити або розділити їх перегородкою. До хімічного складу води вони невимогливі, хоча потребують фільтрації, аерації, а ще щотижневі підміни води.

Замовити дзвінок

×