Цихлазома цитронова


Ціна від

60.00 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Цихлазома цитронова

×

Цитроновая (лимонна) цихлазома - це одна з найбільш красивих цихлід Центральної Америки. Її зовнішній вигляд, що різко відрізняється між видами, а також велика жирова подушка на лобі самця, роблять  цей вид рибок дуже популярним серед акваріумістів. Дані рибки відомі, як агресивні бійці з потужним ротом та міцним тулубом.

Лимонна цихлазома  - це сильний вид риб, з яким не буває проблем у співмешканців. Рибки більше люблять жорстку воду з лужною реакцією. Для ідеального росту та розвиту ми рекомендуємо акваріум від 150л – там дорослі особини зможуть легко пересуватися.

Зрілі особини вимагають не лише більше простору, а і  укриттів для зниження стресу, а ще, згідно з їх темпераментом , їм потрібно місце для втечі та різноманітні схованки. Можна створити оазис з рослин з потужною кореневою системою  або помістити у акваріум кам’яні гроти. Кількість лимонних цихлазом , які можуть спокійно співіснувати коливається, наприклад , в акваріумі на  1000 літрів можна утримувати десять дорослих особин.

Замовити дзвінок

×