Цихліда Седжика


Ціна від

35.00 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Цихліда Седжика

×

Батьківщиною цього виду цихлід є Центральна Америка від Півдня Коста-Ріки до північного заходу Колумбії. Вона мешкає в тихих і неглибоких річках, що мають багато природних укриттів.

Ціхліда Седжика має високе, стисле з боків та трохи витягнуте в довжину тіло. У цієї риби велика голова з синіми очима та товстими губами. Самці мають сіро-коричневе забарвлення, а спинка у них трохи темніша, а груди та живіт - світліші. Бочки мають золотистий або блакитний блиск та 7-9 темних поперечних смужок.

Цей вид надзвичайно  територіальний, якщо пара підібрала собі місце, то вона буде його охороняти від посягань сусідів навіть у випадку, якщо ці сусіди в кілька разів більші за них самих.

Утримувати рибок можна в загальному акваріумі, обсяг якого не менше 200 літрів. Він повинен містити всілякі укриття - корчі та насипи з каменів, а також акваріумні рослини з жорстким листям в горщиках (підійде пара кущів криптокорини або ехінодорусу).

Крім цього рибки потребують хорошої аерації та фільтрації, а також щотижневої підміни води: чверті обсягу акваріума. Цихліда Седжика легко витримує різкі скачки температур, а також різку зміну складу води (зрозуміло, в межах сумісних з життям).

Рибки непогано переносять перевезення. Цей сорт харчується живим кормом з додаванням рослинних кормів та замінників.

Замовити дзвінок

×