Цихліда Еліота


Ціна від

50.00 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Цихліда Еліота

×

Цихліда Еліота в природі населяє води річок Мексики та Гватемали. Здебільшого вони тримаються групами неподалік від берега на мілководді.  У цього виду цихлід окрас може бути різним: від сіруватого з смарагдовими плямами-блискітками до оливкового. Голова, зяброві кришки та черевце пурпурні. Плавці мають пурпурову окантовку. Голова у цих лід Еліота продовгастої форми, губи товсті, а очі великі. Середня тривалість життя в акваріумі не перевищує п'ятнадцяти років.

Назвати утримання цих рибок простим та безпроблемним – це не сказати нічого - деякі важливі нюанси вимагають уваги та часу. Так, ці яскраві красуні вимагають великий акваріум з біологічним фільтром, комфортною високою температурою та аерацією.

Підводні рослини слід вибирати стійкі до викопування, тому що до такого роду часопроведення цихліди небайдужі. Підійдуть анубіаси, валліснерія спіральна та ехінодоруси. Щодо корму, то в природних умовах рибки харчуються детритом, дрібними ракоподібними, водоростями. В акваріумі, як корм для рибок можна використовувати дафнію, дрібних артемій, мотиля.

Замовити дзвінок

×