Цінотіляпія афра Едвардв Кобве


Ціна від

25.00 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Цінотіляпія афра Едвардв Кобве

×

Цінотіляпія афра була знайдена в північній та центральній частині озера Малаві, в Африці. Ці рибки мешкають у верхніх шарах води біля скелястих берегів.

Тіло витягнуте та приплюснуте з боків, на ньому буває від 6 до 9 поперечних чорних смуг, основне забарвлення тіла блакитне. Їх вертикальні смуги тьмяніють або стають яскравішими залежно від настрою. У самців буває дві або більше характерних жовтих плям на анальному плавці. Ці рибки досягають довжини 10 см.

Цей вид цихлід простий в утриманні, їх можна спокійно тримати в акваріумі з більш великими, але мирними видами малавійських цихлід. Афри дуже невибагливі в плані дієти і прості в розмноженні.

Цінотіляпія всеїдна, але годувати її краще різноманітно: з тваринних кормів воліє мотиля, креветок та кальмарів, також можна іноді давати скоблене яловиче серце, з рослинних кормів найкраще йдуть ошпарені листя салату та спіруліна. Краще годувати кілька разів на день потроху, ніж багато за один раз.

Вимоги щодо акваріумі доволі прості 120 літрів на пару та близько 250 літрів для невеликої групи з одного самця та двох-трьох самок. При утриманні з іншими видами малавійців потрібно акваріум значно більших розмірів. Вони добре себе почувають як у прісній, так і в злегка солонуватій воді, але їм необхідна хороша фільтрація та аерація води в акваріумі.

Замовити дзвінок

×