Таєрія


Ціна від

0.00 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Таєрія

×

Дані риби спокійні і невибагливі, вони підходять для утримання в будь-яких  акваріумах з іншими видами дрібних риб. Рибка отримала велику популярність серед акваріумістів завдяки своєму забарвленню і особливої ​​привабливості, якщо їх тримати великою зграєю з 15-20 риб. Плавають риби в дуже характерній манері, закинувши голову трохи вгору. Такий спосіб плавання в природних умовах допомагає рибам ловити падаючих на поверхню води комах та їх личинок. Самці більш стрункі, а у самок більш округле черевце. Розмір рибок в природних умовах складає 7-8 см, в акваріумних умовах їх розмір менший

Акваріум повинен бути густо засаджений рослинами. В акваріумі обов'язково має бути присутнє вільне місце, де б риби могли вільно плавати. Вода повинна відповідати таким вимогам:  температура 23-28 ° С, жорсткість dGH до 20 °, кислотність рН близько 5,5-7,0. Тому необхідна її щотижнева підміна в обсязі не менше 1/3 від усього обсягу акваріума. Крім цього бажано в акваріумі створити імітацію течії, наприклад, за допомогою посиленої аерації води.

Харчуються риби більшістю кормів. Вони з великим задоволенням їдять личинок комарів. Ідеальний корм для них - плодові мушки. Їдять заморожені корми, зоопланктон та ін. Вони харчуються в основному на поверхні води, але можуть їсти корм із дна.

 

Замовити дзвінок

×