Рак Каліфорнійський червоний (Procambarus clarkii)

НОВИНКА

Ціна від

0.00 грн

Поділитися з друзями

Купити Рак Каліфорнійський червоний (Procambarus clarkii)

×

Каліфорнійський (або флоридский) рак - представник прісноводних раків. Розмір дорослої особини може варіювати від 10 до 20 см.

Дорослий рак зазвичай забарвлений в коричнево-червоний колір з яскраво вираженими червоними цятками на клешнях. Самки з менш яскравим забарвленням і менші за розміром, ніж самці, черевце широке і плоске.

Розмір акваріума для утримання 2 дорослих особини розміром 8-12см - 100-150л.  Для раків дуже важливо оформити акваріум таким чином, щоб вони могли піднятися до поверхні.

В акваріумі для флоридських раків потрібна постійна фільтрація та аерація, а також заміна води до 25% від загального обсягу щотижня. Раки використовують кисень як з повітря, так і з води, саме тому можуть спокійно обходитися якийсь час без води.

В якості укриттів для дорослих особин можуть бути: квіткові горщики, шкаралупа кокоса, керамічні трубки.  У раціон каліфорнійського рака повинен входити корм різного походження: це і тваринний (риба, м'ясо, кальмари, сухі корми, мотиль, равлики), і рослинний (сира морква, сухі корми, листя шпинату, салату, капусти, кульбаби), а ще можна додавати каші, відварені на воді (перловку, пшоно, рис). Також для раків підійдуть всі корми, призначені для риб.

Замовити дзвінок

×