Псевдотрофеус зебра ред-ред


Ціна від

20 грн

Поділитися з друзями

Купити Псевдотрофеус зебра ред-ред

×

Ареал проживання оз. Малаві, ці рибки часто тримаються в зоні скель та осипів.

Їх тіло помірно витягнуте в довжину, зі слабо вигнутим профілем спини, злегка стисле з боків. Голова та очі великі, губи товсті, лоб, особливо у старших самців, може вигинатися над очима.

Самці мають різні окраси від інтенсивно біло-блакитного до темно-блакитного кольору з 7-9 поперечними темними смугами. На анальних плавцях декілька жовтих округлих плям у чорній окантовці. Самка від жовто-білого до вогняного кольору, тіло та плавники покриті численними темно-коричневими та чорними плямами.

В даний час відомо більше 50 природних колірних варіантів псевдотрофеуса зебра.

Транспортування є для цих рибок великим стресом, подекуди це може призвести навіть до втрати кольору. Але після акліматизації у новому акваріумі, зебра набирає яскравий насичений колір. Якщо колір так і не появився, значить стрес, так і не пройшов.

Самці знаходяться в постійному суперництві один з одним, і іноді їм доводитися вбивати. Розривати інших рибок на шматочки. Відкушуючи їм плавник за плавцем. На одного самця повинно припадати кілька самок, а кількість укриттів перевершувати число риб. В акваріумі імітують скелястий ландшафт з каменями досягають поверхню води, з обросла водоростями верхньою частиною, щілинами і печерами. Можна посадити рослини з жорстким листям і потужною кореневою системою. Вода повинна бути ч

Замовити дзвінок

×