Псевдотрофеус Соколова або Піндані (Pseudotropheus socolofi)


Ціна від

25.00 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Псевдотрофеус Соколова або Піндані (Pseudotropheus socolofi)

×

Псевдотрофеус Соколова або Піндані мешкає в водоймах Малаві. що на Східній Африці. Їх часто можна зустріти на скельно-кам'янистих озерних рифах серед заростей чагарників.

Серед акваріумістів Псевдотрофеус Соколова вельми популярний за їх «інтелектуальну» поведінку та яскраві кольори. Самці дуже територіальні, в основному вони захищають землі між виступами скель та камінням.

У Псевдотрофеус Соколова подовжене, трохи овальне тіло. Забарвлення цих акваріумних рибок, як у самок, так і у самців однакове – це ніжно-блакитний колір тіла, в деяких випадках з фіолетовим відливом.

Цей вид слід утримувати в акваріумах з великою кількістю укриттів, декорованим за допомогою каменів, створюючи скельні рифи та укриття серед каміння. Найважливіше – це підтримувати в акваріумі високий рівень заселеності для того, щоб рівень агресії серед рибок був рівномірно розпреділеним. Краще утримувати їх разом з іншими представниками африканськими цихлід такого ж розміру. Цікаво, що цей вид є полігамним, а це означає, що кожному самцю потрібен гарем з декількох самок.

Псевдотрофеус Соколова годують рослинним, комбінованим та живим кормом, причому рослинний харч повинен складати приблизно 60-70% від загального обсягу їжі. 

Замовити дзвінок

×