Псевдотрофеус саулозі коралл


Ціна від

30 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Псевдотрофеус саулозі коралл

×

Точна область поширення цього виду цихлід на сьогоднішній день ще не встановлена, але вважається, що імовірним місцем його проживання є риф Тайвань в Мозамбіку.

Ці рибки надають перевагу скельним біотопам вільним від осадових відкладень. Мешкають на верхніх ділянках рифів, де часто виникають сильні течії, як правило, великими зграями (більше 50-ти особин). Самці захищають свої території вельми агресивно, а вся їхня агресія спрямована проти самців того самого виду, причому активні самці ніколи не змінюють своїх уподобань щодо місця нересту та завжди знаходяться в межах одного і того ж нерестового місця.

Самці характеризуються коротким ротом (невеликою ротовою порожниною) та широкими вертикальними смугами на корпусі, самки, як правило, жовті, але існують спостереження про те, що в цих же місцях зустрічаються і помаранчеві самки, що говорить про можливу поліморфність самок цього виду.

Утримувати псевдотрофеусів слід в великих видових акваріумах від 200л. Годувати цих красенів слід пластівцями, гранулами, замороженими та живими кормами.

І хоча ми писали пр. агресивність самців, у більшості соціальна поведінка виду дуже  спокійна та умиротворена. Якщо їм надати достатньо місця для нересту та схованок, вони не будуть нападати на інших самців.

Самець має синій окрас, самка - жовто-оранжевий

Замовити дзвінок

×