Псевдотрофеус саулозі жовтий


Ціна від

30 грн

Поділитися з друзями

Купити Псевдотрофеус саулозі жовтий

×

До вашої уваги ще одна мбуна середнього розміру, що походить з озера Малаві.  Основне забарвлення цієї красуні жовте, і тільки самці стають блакитними, коли доростають до віку статевої зрілості.

Самець-домінант має яскраво-блакитний окрас з кількома поперечними темно-синіми смугами в передній частині тіла, насичений колір стає блідим в районі хвоста, а поздовжні смуги стають вугільно-чорними на спинному та анальному плавниках.

У самців є жовта пляма на анальному плавці. Самець-субдомінант має сіро-рожевий з блакитним відливом колір. Самки жовто-оранжевого кольору.

Ці рибки доволі агресивні, бої за панування між самцями може тривати до загибелі слабшого. Крім того самці дуже територіальні і дуже рідко покидають свою територію. Цю рибу слід утримувати в невеликих групах або одного самця на  кілька самок.

В акваріумі варто створити велику кількість укриттів з каменів, без гострих країв, краще перфоровані з багатьма потайними ходами. Вони воліють піщане дно, в якому самці копають кратери, що можуть досягнути скла акваріуму.

Щоб мати змогу оцінити найяскравіші кольори та забезпечити регулярність нересту в акваріумі слід влаштувати хорошу фільтрацію, а ще проводити регулярні підміни води.

Харчується саулозі здебільшого рослинною їжею, з задоволенням поїдає равликів, крім того рекомендуємо підгодовувати їх спіруліною.

Замовити дзвінок

×