Пельвікахроміс


Ціна від

35.00 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Пельвікахроміс

×

Риба пельвікахроміс  розповсюджена у Нігерії, Камеруні та Ефіопії. Цей вид екологічно пластичний, зустрічається, як у прісних водах з невеликою жорсткістю, так і в прибережній зоні в гирлах річок з солонуватою водою.

Довжина тіла самців до 10 см, загальний тон забарвлення рожевий. По середині тіла і по спині проходять горизонтальні темні смуги. Черевце забарвлене в рожево-червоний колір. Спинний  та хвостовий плавці світло-жовті по краю, часто на них є темні округлі плями, також облямовані жовтою смугою. Риби з різних місць ареалу часто відрізняються забарвленням, крім того, було виведено альбінос ний вид.

Підходять для загального акваріуму з міцними пропорційними рибами. Пельвікахроміс - це парні рибки, які часто мешкають у нижніх та середніх шарах води.

Для сформованої пари рибок в ідеалі потрібен акваріум в 60-70 літрів. Для спільного утриманнями з іншими видами підійдуть акваріуми від 80 літрів, бажано з великою площею дна. Необхідно забезпечити достатню кількість укриттів, в тому числі зарості рослин, корчі, печери.

Рибка харчується практично будь-якими видами живих, заморожених та штучних кормів.

Замовити дзвінок

×