Парахроміс луізелі


Ціна від

45.00 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Парахроміс луізелі

×

Ця акваріумна рибка мешкає в Південній Америці: Гватемала, Гондурас, Коста-Ріка. Луізелі вважається найменшим видом з роду Parachromis. Самці досягають 25 см, самки - 18 см.

Характерними відмінностями цього виду є блякле, від блідо-жовтого до білого, наче «вицвілі», забарвлення спини і «рельєфний» крап. Забарвлення світло-жовте з синім відтінком, з крапом та чорними плямами. Спинний, грудний та анальний плавники з блакитною облямівкою. Самки дрібніші, у них більш насичена жовте забарвлення. У самців - інтенсивний мармуровий крап на сріблясто-сірій спині.

Основний колір тіла парахроміс луізелі жовтий. Ці риби не такі агресивні, як інші представники роду. Розміщувати їх краще парами, окремо від інших цихлід.

Можливі сварки між самцем та самкою. Не доцільно поєднувати цю рибу з агресивними Amphilophus. А ще луізелі сильно перекопують грунт та видирають рослини. Для ідеального життя в акваріумі необхідна постійна аерація, фільтрація та підміна води.. Приймають в їжу сухий корм, а також корми тваринного або рослинного походження.

Замовити дзвінок

×