Меланохроміс золотий


Ціна від

30 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Меланохроміс золотий

×

Золотий Меланохроміс був вперше описаний в 1897 році і є ендеміком озера Малаві в Африці. Ці риби мешкають в південній частині озера вздовж західного узбережжя.

Для меланохроміса золотого характерні подовжена морда з округлим, вузьким ротом та безперервний спинний плавник.

Самка в основному золотистого кольору з поздовжніми чорними смужками на спині, обрамленими золотою облямівкою. Спина чорна, основний колір тіла золотий. Особини чоловічої та жіночої статі мають дуже різне забарвлення.

Ці риби люблять ритися в ґрунті і можуть виривати рослини. Самці дуже територіальні та агресивні по відношенню до інших самців. Легко розмножуються в акваріумі.  Доросла особина досягає близько 11 см, іноді більше.

Акваріум повинен бути не меншим 200 літрів, а ідеальний варіант - це 400 літрів або навіть більше. В акваріумі необхідна сильна фільтрація та аерація. Подрібнений кораловий субстрат може допомогти зберегти високий показник рН. Необхідно забезпечити для риб багато укриттів: наприклад печери, гроти або укриття з каменів. Вони люблять копатися в ґрунті, тому важливо переконатися, що великі камені та скелі лежать на дні акваріума.

Цей вид цихлід в основному травоїдний, так що риби швидко з'їдають всі м'ягколистяні акваріумні рослини. Вони повинні харчуватися невеликими порціями сухого, свіжого або замороженого рослинного корму, бажано кілька разів на день. В якості основного продукту харчування рекомендується спіруліна. Правильно харчуючись, риби зберігають яскраву забарвлення. 

Замовити дзвінок

×