Майландія Грешаки

АКЦІЯ

Ціна від

10 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Майландія Грешаки

×

Ареалом поширення цього виду слід вважати Африку, а саме добре відомі нам скелясті ділянки озера Малаві.

Утримання майландіі Грешакі доволі типове для рибок цього роду: вони територіальні, агресивні. Краще надавати перевагу видовому акваріуму з одним самцем та декількома самками. Потрібна постійна аерація і фільтрація води.

Pseudotropheus Ice Blue Maylandia greshakei, також відомий як Мбуна Вільяма, вона має дуже привабливе забарвлення льодяного синього кольору, що чарівно контрастує з яскраво-оранжевим верхнім плавцем.

Для утримання рибок у невеличких групках необхідний акваріум об'ємом від 100 літрів. Та все ж, найкраще ці рибки виглядають у акваріумах об'ємом 250 літрів.

З огляду на те, що в природі риби мешкають серед скель, в акваріумі необхідно створити умови максимально наближені до реальних. Для цього необхідно зробити в ньому нагромадження з каменів.

Не можна забувати і про фільтрація, аерація та щотижнева підміна 1/3 частини води. Особливу увагу слід приділити своєчасному видаленню не з’їдених залишків корму і продуктів життєдіяльності риб, а все тому що ці рибки дуже чутливі до утворення аміаку.

Замовити дзвінок

×