Манагуанська цихлазома


Ціна від

60.00 грн

Поділитися з друзями

Немає в наявності

Купити Манагуанська цихлазома

×

Ці рибки походять з Центральної Америки, а саме з водойм Нікарагуа.

Вирощені за склом особини досягають, як правило,  15-20 см. Тіло у цієї рибки має окрас схожий на ягуара, саме то її іноді так і називають.  Ягуар володіє витягнутою тілобудовою, злегка сплющене з боків та має срібний окрас, по якому розкидані темні плями чорних або темно-коричневих відтінків.

Манагуанска цихлозама потребує великого акваріуму. Для однієї особини необхідний об'єм від 60 - 80 літрів, для двох -  300л, для більшої кількості риб  - 600 - 800 літрів

Всі цихліди знищувачі ландшафту – цей вид не виняток. Ягуар теж любить перетягувати камінці на дні. А його велетенські розміри полегшують йому роботу. Крім цього з рослинами теж треба бути обережним, адже рибка і їх по виколупує – саме тому рекомендуємо звернути увагу на швидкозростаючі рослини без вкорінення, наприклад, елодея канадська, кладофора куляста, можна так само спробувати прикрасити водну товщу роголистником.

Штучна аерація та фільтрація для цих видів обов’язкові. Так, як Манаге дуже ненажерлива рибка, має великий розмір,  як наслідок, володіє солідним обміном речовин, то навіть за наявності механічної фільтрації, один раз на тиждень необхідно робити підміну 25-50% води свіжою.

Манагуанская цихлазома – це облігатний хижак. – вони їдять все, що ворушиться та поміщається в рот. Ви спокійно можете годувати їх дрібною рибкою. За один обід доросла особина здатна проковтнути до десятка дорослих мечоносців. Окрім цього рекомендуємо годувати ягуара великим мотилем, дощовими хробаками, креветками, великими комахами та дрібними рептиліями. 

Замовити дзвінок

×